Úvodní koučovací setkání

29.10.2020

Je koučování pro Vás to pravé? Abyste to zjistili, nabízím úvodní setkání. Přečtěte si krátký článek, ať víte, co Vás čeká. 


První setkání v délce 30 minut si objednejte prostřednictvím jednoho z kontaktů uvedených zde nebo se zaregistrujte k odběru novinek (pod tímto článkem) a získáte 30 minut koučinku zdarma.

Jak úvodní setkání probíhá?

  • Online, přes mobilní telefon nebo přes počítač. Já nejraději používám videohovory přes aplikaci na mobilním telefonu (např. WhatsApp, Google Meet, Duo, Teams, Skype, Zoom...). 
  • Osobně v Českých Budějovicích.

Co se dozvím na úvodní schůzce?

Během první schůzky zjistíte, co koučování je a co není. Také se dozvíte, s čím může koučování pomoci a s čím Vám naopak nepomůže. Díky tomu budete vědět, jestli jde o vhodný nástroj pro Váš rozvoj. Po setkání budete také vědět, jestli jsme si sedli a jestli máte zájem o spolupráci právě se mnou, protože Vaše spokojenost je pro mě prioritou. Pokud vše klapne, můžete si koučování vyzkoušet už na tomto úvodním setkání. Zpravidla pokračujeme koučinkem v délce 60-90 minut.

Mám se připravit?

Můžete se připravit, je to zcela na Vás. Pokud se chcete připravit, tak se zamyslete nad tím, na čem chcete pracovat, co je pro Vás aktuálně důležité. Tato příprava velmi usnadní naši spolupráci, protože se budeme moci bavit nad konkrétními oblastmi Vašeho rozvoje. Jaká témata nejčastěji s klienty řeším? Zkuste se inspirovat zde. Víte přesně, co Vás trápí nebo na čem chcete zapracovat? Další příprava není nutná. Je také možné, že žádné konkrétní zadání nemáte a jen Vás zajímá, co by Vám mohlo koučování přinést, a to je také v pořádku. 

Co když mám strach se svěřit?

Jsem certifikovaný kouč, a tak jsem povinna dodržovat Etický kodex, jehož součástí je naprostá mlčenlivost. Můžete se zcela spolehnout na bezpečí všech informací, které mi sdělíte. Více o Etickém kodexu se dozvíte tady

Kdy a za kolik?

V rámci úvodní schůzky se můžeme také hned domluvit na konkrétních termínech koučování, abyste mohli na sobě začít se svým rozvojem co nejdříve. Vždy se domluvíme tak, aby Vám čas vyhovoval.

Ceník je k dispozici tadya pokud se zaregistrujete k odběru novinek, získáte první setkání v délce 30 minut zdarma. Registrovat se k odběru novinek můžete ve spodní části webových stránek.


Těším se na viděnou při úvodním setkání :-)

Líbil se Vám článek? Zaregistrujte se k odběru novinek a získáte novinky jako první a navíc 30 minut koučování zdarma!